بازگشت تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ ایران از مسابقات جهانی 2006 آتن چاپ ارسال به دوست
28 آبان 1386 ساعت 20:22

قهرمانان تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه مهر آباد

روز سه شنبه ساعت سه بامداد در میان استقبال گرم جمع کثیری از علاقمندان ، طرفداران ، خانواده های ورزشکاران و ... اعضای تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران که در مسابقات جهانی 2006 آتن شرکت کرده بودند ، از طریق فرودگاه مهرآباد تهران به وطن بازگشتند.

قهرمانان تیم ملی در میان احساسات گرم و پرشور علاقمندان و طرفداران این سبک ، ساعاتی را در فرودگاه مهرآباد سپری کردند و شیهان عسگر آزادیان سر مربی تیم ملی طی سخنانی از همه کسانی که از تیم ملی حمایت کردند تا حضوری پرقدرت در مسابقات جهانی داشته باشند ، قدردانی و تشکر نمود.

مسابقات جهانی 2006 WPKA آتن

مسابقات جهانی فدراسیون WPKA در تاریخ 8 الی 15 ماه می سال 2006 با حضور بیش از 60 کشور جهان و با حضور قهرمانان ملی کشورمان در کشور یونان و در منطقه ای بنام لوتوراکی نزدیک آتن که یکی از زیبا ترین مناطق کشور یونان می باشد ، برگزار گردید .

قهرمانان تیم ملی کشورمان برای اولین بار در مسابقات بین المللی سطح بالا و بسیار حرفه ای شرکت کرده بودند . سطح این دوره از مسابقات بسیار بالا بود و اکثر کشورها با تیمهای کامل شامل زنان و مردان و در رده های مختلف سنی در مسابقات حضور یافته بودند .

تیم ملی کشورمان با دوازده ورزشکار به سر مربیگیری شیهان عسگر آزادیان و به همراه نماینده ای از سازمان تربیت بدنی در بخشهای فول کنتاکت ، لوکیک ، لایت کنتاکت در این دروه از مسابقات شرکت کرده بود.

قهرمانان تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ کشورمان که در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند عبارت بودند از : 1- ابوالفضل بهاری نیا 2- مجتبی آزادیان 3- مهدی میان محله 4- اشکان طهماسبی 5- فرشاد رحمانی 6- مجید پالیزدار 7- جواد فرد 8- امید خلیلی 9- فرشید امیری راد 10- محمد رضا صادقی آزاد 11- سعید روشنی کوشا 12- حسین کونانی

ورود به فرودگاه آتن

تیم ملی کشورمان در فرودگاه آتن با استقبال رئیس بخش فرهنگی و نیز مسئولین سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونان ، وارد این کشور شدند .

دیدار شیهان عسگر آزادیان رئیس ECKA آسیا با کانچو دوو بارت رئیس ECKA جهان

در شب ورود به هتل 5 ستاره پوسیدون ، شیهان عسگر آزادیان و استاد بزرگ دوو بارت ( Dev Barett ) با یکدیگر دیدار و پیرآمون مسائل مختلف ECKA به گفتگو و تبادل نظر پرداختند .

کلاس توجیهی مربیان تیم های ملی کشورهای شرکت کننده

در شب اول حضور تیم ملی در یونان همچنین کلاس توجیهی مسابقات جهانی توسط مسئولین فدراسیون WPKA برگزار گردید . تمامی مربیان تیم های شرکت کننده در جریان چگونگی برگزاری مسابقات قرار گرفتند و در پایان نیز به سوالات حاضران از سوی مسئولین فدراسیون WPKA پاسخ های لازم داده شد.

تمرینات منظم تیم ملی کشورمان در آتن

در محیط بسیار زیبا و توریستی لوتورکی و در کنار هتل 5 ستاره پوسیدان ، اعضای تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ کشورمان سه جلسه تمرین با نظارت و هدایت شیهان عسگر آزادیان سر مربی تیم ملی پرداختند تا هر چه بیشتر با شرایط آب و هوایی محل برگزاری مسابقات آشنا شوند.

تمرین مشترک تیم ملی کنتاکت کاراته ایران و ECKA انگلستان

یک جلسه تمرینی مشترک بین اعضای تیم ملی کشورمان و اعضای تیم ملی کشور انگلستان با حضور استاد بزرگ دوو بارت در محیطی صمیمی و کاملا دوستانه برگزار گردید.

دیدار اعضای تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ ایران با استاد بزرگ دوو بارت

در خلال برگزاری مسابقات جهانی 2006 آتن اعضای تیم ملی کشورمان با استاد بزرگ دوو بارت ریاست سازمان جهانی ECKA دیدار و گفتگو نمودند و عکسهایی به یادگار گرفتند .

مدال آوران تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی 2006 آتن

1- محمد جواد فرد

محمد جواد فرد در وزن 68 - کیلو گرم در بخش فول کنتاکت - مقام سوم و مدال برنز

2- محمد رضا صادقی آزاد

محمد رضا صادقی آزاد در وزن 72.5 - کیلوگرم - در بخش فول کنتاکت - مقام سوم و مدال برنز

3- مجید پالیزدار

مجید پالیزدار در وزن 72.5 - کیلوگرم - در بخش لوکیک - مقام سوم و مدال برنز.

4- مجتبی آزادیان

مجتبی آزادیان ( کاپیتان تیم ملی کشورمان ) در وزن 88.5 + کیلوگرم - در بخش لوکیگ - مقام سوم و مدال برنز

5- سعید روشنی کوشا

روشنی کوشا در وزن 88.5 + کیلوگرم - در بخش فول کنتاکت - مقام سوم و مدال برنز .

6- ابوالفضل بهاری نیا

ابوالفضل بهاری نیا در بخش لایت کنتاکت رده سنی 41 الی 55 سال مقام سوم و مدال برنز .

سمینار جهانی فدراسیون WPKA

در خلال مسابقات جهانی 2006 یونان سمینار جهانی با حضور نمایندگان بیش از 70 کشور جهان در آتن برگزار گردید و در مورد مسابقات سال 2007 و ورود WPKA به المپیک و همچنین اتحاد فدراسیون WPKA با WKA و موضوعات دیگر بحث و بررسی بعمل آمد .

دیدار شیهان عسگر آزادیان و آقای جورج توک تاردیس ریاست فدراسیون جهانی WPKA

در خلال سمینار جهانی فدراسیون WPKA شیهان عسگر آزادیان نماینده فدراسیون جهانی WPKA یونان در ایران با آقای جورج توک تاردیس دیدار و در مسائل مورد علاقه و نیز مسائل مختلف از جمله مشکلات حضور ایران در مسابقات بحث و تبادل نظر پرداختند که نتایج خوبی از این مذاکرات حاصل گردید .

دیدار شیهان عسگر آزادیان با رئیس فدراسیون AKF آسیا

در خلال مسابقات جهانی 2006 یونان شیهان عسگر آزادیان نماینده WPKA در ایران با آقای دکتر ولید کاساس رئیس فدراسیون کیک بوکسینگ آسیا دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار آمادگی تیم ملی کشورمان در بخشهای مختلف مسابقات قهرمانی آسیا به اطلاع ریاست فدراسیون آسیا رسید و از طرف ایشان مورد استقبال قرار گرفت.

سمینار مسئولین فدراسیون کیک بوکسینگ آسیا

همزمان با برگزاری مسابقات جهانی 2006 آتن سمینار مسئولین فدراسیون جهانی AKF آسیا برگزار گردید در این سمینار شیهان عسگر آزادیان نیز حضور یافت . در این سمینار تاریخ و مکان مسابقات آسیایی به تصویب اعضا رسید.

اعضای تیم ملی در ضیافت نهار سفیر جمهوری اسلامی ایران در آتن

در روز پایانی مسابقات ، ملی پوشان سبک کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ کشورمان میهمان آقای محتشمی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در یونان بودند و ناهار را هم صرف نمودند .

در جریان این ضیافت طی صحبتهایی شیهان عسگر آزادیان و آقای محتشمی سفیر کشورمان بر حمایت هر چه بیشتر از ورزشکاران مدال آور کشورمان تاکید شد.

در پایان قهرمانان تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ کشورمان با سفیر جمهوری اسلامی ایران در یونان عکس یادگاری گرفتند و هدایایی از سوی ایشان به اعضای تیم ملی کشورمان اهدا شد.

اعزام تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران به مسابقات جهانی آتن

بامداد روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات جهات WPKA که در شهر آتن کشور یونان برگزار می گردد ، اعزام شد.

قهرمانان تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران ، عصر روز شنبه 16 اردیبهشت در مرکز آموزش سبک کنتاکت کاراته جمهوری اسلامی ایران گرد هم آمدند تا ضمن هماهنگیهای لازم و گوش دادن به صحبتهای شیهان عسگر آزادیان سر مربی تیم ملی قبل از اعزام، با دیگر دوستان و ورزشکاران و اعضاء سبک خداحافظی نمایند .

عکسهایی از مراسم خداحافظی تیم ملی کنتاکت کاراته / کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران قبل از اعزام به مسابقات جهانی یونان :


 


Powered By Shaparak Group