مسابقات جهانی یونان 2010 چاپ ارسال به دوست
15 تیر 1389 ساعت 04:06

 

مسابقات جهانی کیک بوکسینگ WPKA-2010

مسابقات جهانی 2010 کیک بوکسینگ WPKA در کشور یونان و در شهر الکسندرا پولیس از تاریخ 21 الی 28 جون مصادف با 31 خرداد الی 7 تیر ماه با شرکت 46 کشور جهان در استایلهای مختلف تاتامی و رینگ برگزار گردید.در این مسابقات تعدادی از قهرمانان کشورمان بصورت آزاد شرکت کرده بودند و خوش درخشیدند از جمله فرشاد رحمانی قهرمان سرشناس کیک بوکسینگ کشور موفق به کسب مقام قهرمانی جهان شد و گردن آویز طلا را در بالاتر از 46 کشور جهان به گردن آویخت و باعث اهتزاز پرچم مقدس کشورمان و پخش سرود ملی در سالن مملو از قهرمانان کشورهای مختلف گردید. آقای ابراهیم فولادی قهرمان تکنیکی کردستانی مقام سال گذشته خود را یک پله ارتقاء داد و نایب قهرمان جهان شد و گردن آویز نقره را به گردن آویخت. آقای فرزاد فرزانه و آقای دلشاد حسینی دیگر قهرمانان کشورمان نیز با تلاشی قابل ستایش مدال نقره را کسب نمودند و قهرمان خردسال کشورمان آرمان آزادیان فرزند شیهان عسگرآزادیان نیز در بخش سمی کنتاکت با تلاش فراوان توانست مقام سوم و گردن آویز برنز مسابقات جهانی 2010 یونان را بدست آورد و این موفقیت برای آرمان که نخستین بار بود در چنین مسابقاتی با این سطح شرکت می کرد قابل تقدیر است.


 
کنگره جهانی فدراسیون WPKA در یونان

در خلال مسابقات جهانی 2010 کنگره جهانی با حضور نمایندگان جهانی WPKA و شیهان عسگر آزادیان از ایران برگزار گردید و پیرامون مسائل روز دنیای کیک بوکسینگ بحث و تبادل نظر گردید و در پایان اعلام شد هیچ سازمانی در جهان نمی تواند به تنهایی دنیای بزرگ کیک بوکسینگ را هدایت نموده و خود را مالک این ورزش جهانگیر بداند و اصولاً در دنیای مدرن امروز با دموکراسی حاکم بر جوامع ورزشی چگونه یک سازمان می تواند مدعی باشد با یک ایده و تز می تواند همه ورزش جهان را در یک رشته هدایت و کنترل نماید.

 

 

تعدادی از نمایندگان فدراسیون جهانی

در جریان کنگره جهانی نمایندگان کشورهای مختلف پیشنهادهایی را برای برگزاری مسابقات مختلف در سال 2010 ارائه دادند که در نهایت با سه دوره مسابقات بین المللی و یک دوره مسابقات قاره اروپا در کشورهای آلمان-ارمنستان و روسیه موافقت شد. همچنین در پایان با میزبانی کشور اوکراین برای مسابقات جهانی 2011 موافقت شد.

 
شیهان جواد آزادیان در رأس کمیته برگزاری مسابقات جهانی

شیهان جواد آزادیان همچون گذشته روزهای پرکاری را پشت سر گذاشت ایشان با توجه به جایگاه ویژه ای که در فدراسیون جهانی دارد و با توجه به اینکه مسئولیت کمیته برگزار کننده مسابقات جهانی با ایشان است، همه شاهد برگزاری مسابقات بسیار زیبائی و بدون نقص بودند.

 
 

سمینار پیتر آرتز

در روز پایان مسابقات جهانی 2010 کیک بوکسینگ آقای پیتر آرتز از هلند چهره نامدار K1 جهان سمیناری برگزار نمود که با استقبال قهرمانان مواجه شد و بیش از 4 ساعت این سمینار به طول انجامید پس از پایان موفقیت آمیز سمینار پیتر آرتز در یونان ایشان با شیهان جواد آزادیان نماینده بین المللی ECKA مذاکراتی پیرامون برگزاری سمینار در ایران صورت پذیرفت و مقرر شد در آینده نزدیک پس از سمینار استاد بزرگ دوو بارت در ایران سمینار قهرمان پرآوازه K1 در ایران به میزبانی سبک کنتاکت کاراته برگزار شود.
 
سازمان جهانی ISDO متولد شد

سازمان جهانی دفاع شخصی و هنرهای رزمی با علائم اختصاری ISDO با حضور نمایندگان ورزش یونان و با مجوز قانونی از کشور یونان تاسیس شد و با رای اکثریت شیهان جواد آزادیان بعنوان مسئول هماهنگ کننده آسیا-اقیانوسیه و شیهان عسگر آزادیان بعنوان مسئول هماهنگ کننده ایران برگزیده شدند. بزودی برنامه های ISDO در ایران توسط شیهان آزادیان اعلام خواهد شد.
 
برگزاری گالای حرفه ای WPKA توسط شیهان جواد آزادیان در یونان

در شب پایانی مسابقات جهانی 2010 یونان توسط شیهان جواد آزادیان سه بازی گالای حرفه ای توسط قهرمانان حرفه ای از کشورهای اسپانیا-یونان-الجزایر-ایتالیا-چک و آلبانیا در سالن مسابقات جهانی با حضور تماشاچیان مشتاق بخش حرفه ای و اسپانسرها و مسئولین ورزشی شهر الکسندرا پولیس و با حضور میهمان ویژه ستاره K1 آقای پیتر آرتز با بخش تلویزیونی برگزار نمود و شیهان جواد ازادیان با خبرگزاری رسمی ورزشی یونان در این رابطه مصاحبه نمودند. همچنین کلیه گزارش مسابقات آماتور و حرفه ای و مصاحبه های شیهان جواد آزادیان در یونان را همه می توانند از طریق سایت Youtube یوتویوب ببینند.

تعدادی از عکس های برگزیده مسابقات جهانی یونان 2010

 

 

 

 

تیم آلبانیا در کنار شیهان عسگر آزادیان

 

تیم ایتالیا

 

تیم اسپانیا

 

 

 

تیم مولداوی-ایتالیا-ایران

 

تیم اوکراین میزبان مسابقات جهانی 2011

 

 

 

 

 

 

مراسم افتتاحیه

 

بازی آرمان آزدیان با حریف آلمانی

 

آرمان آزادیان بر سکوی سوم نونهالان جهان

 

ابراهیم فولادی قهرمان تکنیکی کشورمان برنده بازی با حریف قدرتمند آلمانی

 

 

 

فرشاد رحمانی قهرمان تکنیکی کشورمان به همراه اعضای تیم کنتاکت کاراته

 

 

 

 

قهرمانان کشورمان در هتل 5 ستاره مسابقات جهانی 2010 یونان

 

 


Powered By Shaparak Group